شهید ,پیکر ,مطهر ,کهکدان ,تشییع ,مردم ,جابر شیرزادی ,روستای کهکدان ,شهید جابر ,مطهر شهید ,معلم شهید
با حضور پرشور مردم شهید پرور روستای کهکدان صورت گرفت؛
پیکر پاک و مطهر بسیجی شهیدجابر شیرزادی در ملایر تشییع و در زادگاهش کهکدان به خاک سپرده شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، پیکر پاک و مطهر شهید جابر شیرزادی پس از 29 سال در میان استقبال با شکوه مردم ولایت‌مدار و مومن ملایر به شهر خود بازگشت.

این شهید والا مقام از میدان امام خمینی(ره) تا میدان امامزاده عبدالله(ع) با حضور اقشار مختلف مردم پیر و جوان، مرد و زن، نیروهای نظامی و انتظامی و مسئولین شهر تشییع شد.

پس از تشییع آن توسط آیت الله سید رضا فاضلیان امام جمعه شهر ملایر بر پیکر پاک و مطهر این شهید نماز قرائت شد و پیکر شهید برای خاکسپاری به زادگاهش در روستای کهکدان منتقل شد.

مردم روستای کهکدان نیز عاشقانه همراه با فریاد یا حسین(ع) و یا ابوالفضل(ع) پیکر این شهید را تشییع و در گلزار شهدای این روستا به آرامگاه ابدی انتقال دادند.

گفتنی است؛ شهید جابر شیرزادی در سال 65 و در منطقه حاج عمران به شهادت رسید و پیکر پاک و مطهر این شهید پس از 29 سال مهر ماه امسال در تفحص شهدای این منطقه توسط کمیته مفقودین پیدا شد.

پیکر پاک و مطهر این شهید والا مقام از طریق آزمایش دی ان ای گرفته شده از همسر و مادر شهید شناسایی شده است.

این معلم شهید پس از بازگشت خود به شهر آخرین درس خود را در این دنیا به مردم گوشزد کرد و آن درس چیزی حز مقاومت در برابر دشمنان تا آخرین قطره خون حتی به قیمت گمنامی بود.

مردم نیز با حضور گسترده خود در آخرین امتحان این معلم شهید یعنی حضور در پای انقلاب و آرمان های آن نشان دادند که هیچگا از آرمان های شهدا کوتاه نخواهند آمد.

انتهای پیام

منبع اصلی مطلب : شهدای کهکدان
برچسب ها : شهید ,پیکر ,مطهر ,کهکدان ,تشییع ,مردم ,جابر شیرزادی ,روستای کهکدان ,شهید جابر ,مطهر شهید ,معلم شهید
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر شهید جابر شیرزادی در روستای کهکدان